SAĞLIKPARK OSGB

TEHLİKELİ MADDE GÜVENLİK DANIŞMANLIĞI

www.saglikpark.com.tr

www.saglikadr.com

Hangi Firmaların Danışmanlık Hizmetine İhtiyacı Vardır ?

Tehlikeli maddelerin Karayolu ,Demiryolu ve Denizyolu araçları ile taşınması ile bağlantısı olan Firmalar en az bir kişi olmak üzere TMG Danışmanı ilgili olan taşıma türüne göre bulundurmalı veya dişardan sözleşme şartına bağlı olarak destek almalıdırlar.

Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanı Nerelerde Çalışabilir?

Tehlikeli madde taşımacılığı sürecinde yer alan ve bir takvim yılı içerisinde net elli ton ve üstü miktarlarda işlem yapan, gönderen, paketleyen, yükleyen, dolduran ve boşaltan olarak faaliyette bulunan işletmeler ile toplam araç taşıma kapasitesi elli ton ve üzerinde olan taşımacılık işletmelerinde çalışabilir.

TMGD Danışmanlık Hizmeti

22 Mayıs 2014 tarihli “Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı Tebliği” uyarınca bir takvim yılı içerisinde net 50 ton üstü miktarlarda tehlikeli maddeyi gönderen, paketleyen, yükleyen, dolduran, boşaltan ve 50 ton ve üzeri taşıma kapasitesi bulunan taşımacılar, bünyelerinde en az bir adet Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanı bulundurmak zorundadırlar.Firmamız bu zorunluluk kapsamında sizlere Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı hizmeti sunmaktadır. www.saglikadr.com / info@saglikadr.com

0

YILLIK DENEYİM

0

FARKLI SEKTÖR

0

ÇALIŞANA HİZMET

0

FİRMAYA HİZMET